BİZE ULAŞIN
+90 532 061 37 71
E-MAIL
info@erkarics.com
LOCATION
Manavkuyu Mah. Sakarya Cad. No:48 BAYRAKLI/İZMİR

HAKKIMIZDA

Erkar Mühendislik çalışanları 15 yıldır Dünya genelinde eğitim ve arge çalışmaları yapan ekiptir. Makine imalatı sektöründe “akıllı  soğutma makineleri”üzerinde çalışmalarını yoğunlaştıran, müşterisinin ihtiyaçlarına göre çalışan soğutma makineleri  üzerinde araştırmalar yaparak, tasarruflu ve izlenebilen soğuk odalar üreten Türkiye’de gerçek bir teknoloji ve mühendislik şirketidir.

Erkar; farklı sektörlerin soğutma ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Soğutmaya dair tüm ekip, ekiman ve makinaları üreten ve tedarik eden firmamız, servis ağı ve deneyimli kadrosu ile profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Uzun yıllar soğuk depo ihtiyacı olan sektörlere ve bu konuda çalışanlara partnerlik yapan Erkar üretimini yaptığı ürünleri kendi profesyonel kadrolarıyla tasarlamaktadır. Her biri kendi konusunda uzmanlaşmış, eğitimli mühendis ve teknik ekibin yanında, teknolojinin tüm yeniliklerini kullanan firmamız, dayanıklılık, fonksiyon ve estetiğe önem vererek dünya standartlarının üzerinde üretim yaparak, müşterilerine güvenilir ve sağlıklı ürünler sunmaktadır.

Verimliliğinizi Düşünen Mühendis Kadrosu

MİSYON

Daha güvenilir, verimli ve sürdürülebilir  yenilikçi çözümler geliştirmek ve sunmak.

VİZYON

Ulusal ve uluslararası pazarlarda yüksek değerli bir marka olmak, müşterilerimizi çözümlerimizle, çözüm ortaklarımızı çalışmalarımızla ve çalışanlarımızı şartlarımızla mutlu ederek ilk tercih olmak.

KÜRESEL STRATEJİ

Ürün portföyümüzü, satış gücümüzü ve müşterilerimizi artırarak işimizi genişletmek

İŞ MODELİ

Ürünlerimizi pazardaki montajcılar ve profesyoneller aracılığıyla bir pazar yaklaşımı için tasarlamak, üretmek ve satmak, müşteri sadakat ağlarını ürün kalitesi ve mükemmel bir müşteri hizmetleri hizmeti temelinde tanıtmak.